Mijn Klacht:
Doordat mijn vlucht is geannuleerd i.v.m. het covid-19 virus, heb ik een voucher ontvangen. Vervolgens heb ik een aanvraag tot restitutie ingediend.
Na een aantal weken heb ik een mailtje ontvangen dat het bedrag binnen 10 dagen op mijn rekening zou verschijnen. Na een aantal weken gewacht te hebben heb ik de tui fly klantenservice gebeld en er bleek iets mis te zijn gegaan. Het bedrag is op mijn oude rekening gestort.
Ik heb vervolgens meerdere malen contact opgenomen met tui fly. Zij wezen me erop dat ze niks voor me kunnen betekenen en dat ik de boekhouding moest bereiken. Na heel wat mails gestuurd te hebben naar de boekhouding en gebeld te hebben kreeg ik geen reactie terug. Vanaf dat moment heb ik telkens de tui fly nummer opgebeld en het verhaal uitgelegd. Ik ben al die tijd zeer slecht geholpen.
De ene keer heb ik gehoord dat het aan mijn bank lag, omdat het geld op een soort tussenrekening staat en of ik contact op wil nemen met mijn bank zodat ze het op mijn huidige rekening kunnen storten. Ik heb ook contact opgenomen met de bank en die verklaart dat ze geen tussenrekening hebben. Op het moment dat tui geld overmaakt naar een onbestaande rekening, komt het geld weer terug op de rekening van tui. De andere keer hoor ik dat er een e-mail gestuurd is naar de boekhouding en dat ik moet wachten. Ik wacht al bijna een jaar op de restitutie en ik ben nog steeds niet geholpen. Ik voel me niet serieus genomen. Ik weet geen raad meer.
Gewenste Oplossing:
Als ik de restitutie terug krijg.

