Klacht: Correctie eindstanden

Tolgaa op 23 april 2021 over NLE in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
NLE has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 april 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, Wat vervelend om te horen dat u al enige tijd met de correctie van uw eindnota bezig bent. Mijn excuses hiervoor. Ik begrijp goed dat dit vervelend is en heb dan ook meteen even gekeken wat ik voor...

Bedrijf NLE
Status Opgelost
Datum 23 april 2021

Een klant van NLE heeft herhaaldelijk de correcte eindstand van zijn gasverbruik doorgegeven, maar ontvangt geen reactie van NLE. Ondanks meerdere herinneringen en verwijzingen naar de huidige leverancier, blijft de communicatie van NLE uit, waardoor de klant geen oplossing voor zijn situatie krijgt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn huidige leverancier heeft mijn correcte eindstand twee keer opgestuurd naar NLE. Hierna nog een herrinering opgestuurd maar er word geen antwoord gegeven. Mijn correcte verbruik van gas is 911 ipv 1388. Volgens mijn domein energie(huidige) moeten zij reageren op
Dit verzoek zodat mijn teveel betaalde geld terug overgemaakt kan worden. Ik word maar niet geholpen en er word maar geen contact gezocht. Elke keer word ik door NLE naar mijn huidige leverancier verwezen. Deze geeft aan dat NLE niet reageert op de mails en verzoeken om te reageren.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn geld word terug gestuurd!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar NLE over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NLE in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NLE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NLE

Heeft op 23 april 2021 om 13:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer,

Wat vervelend om te horen dat u al enige tijd met de correctie van uw eindnota bezig bent. Mijn excuses hiervoor. Ik begrijp goed dat dit vervelend is en heb dan ook meteen even gekeken wat ik voor u kan doen.

Ik ben al onze e-mailboxen na gegaan, maar ik heb oprecht geen bericht van uw nieuwe leverancier terug gevonden. Dit is voor u natuurlijk wel vervelend en daarom heb ik besloten om uw nieuwe leverancier zelf te benaderen. NLE heeft een e-mail gestuurd naar uw nieuwe leverancier en daarin aangegeven dat wij graag uw eindstand corrigeren naar 911 m3. Zodra de nieuwe leverancier hier akkoord op geeft, kan de meterstand worden aangepast en zal de eindnota worden gecorrigeerd.

Ik heb een correctie proces gestart om de reactie van de nieuwe leverancier in de gaten te houden. Zodra zij gereageerd hebben, wordt u geïnformeerd over de correctie.

Met vriendelijke groet,
NLE Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door Tolgaa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie