Klacht: lijn 156 richting den bosch veel te vroeg

eva wolfs op 29 maart 2021 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 maart 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Eva Wolfs, Niet leuk om te lezen dat buslijn 156 te vroeg is vertrokken vanaf bushalte Maastrichtseweg in Den Bosch. Begrijpelijk dat je daarvan baalt aangezien je naar het ziekenhuis moest. We hebben hier vandaag meerdere klachten over ontvangen....

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 29 maart 2021

Op 29 maart heeft een reiziger gemeld dat buslijn 156 richting Den Bosch veel te vroeg vertrok, meer dan 9 minuten eerder dan de geplande vertrektijd van 13:46. Dit gebeurde terwijl de persoon op de Maastrichtseweg stond te wachten om naar het ziekenhuis te gaan. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

vandaag 29 maart stond ik op de maastrichtseweg te wachten op de 156 na het station in den bosch om na het ziekenhuis te gaan de bus was veel te vroeg meer als 9 minuten datum 29 maart lijn 156 13.46 zou die moeten vertrekken

Gewenste Oplossing:

de bus niet meer zoveel te vroeg komt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 29 maart 2021 om 23:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Eva Wolfs,

Niet leuk om te lezen dat buslijn 156 te vroeg is vertrokken vanaf bushalte Maastrichtseweg in Den Bosch. Begrijpelijk dat je daarvan baalt aangezien je naar het ziekenhuis moest.

We hebben hier vandaag meerdere klachten over ontvangen. Je klacht is doorgegeven in de regio. Daar worden deze klachten verder opgepakt en besproken met de desbetreffende chauffeur. 9 minuten te vroeg vertrekken is absoluut niet de bedoeling en we zullen dit bij de chauffeur gaan aangeven.
Excuses voor het ongemak dat je hebt ervaren doordat de chauffeur te vroeg is vertrokken.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount Arriva Nederland.

Met vriendelijke groet,
Lina
Arriva Klantenservice Medewerker

Alle klachten die gemeld zijn door eva wolfs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten