Klacht: sufbellen

Lullo64 op 04 maart 2021 over Budget Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Energie has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 maart 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer den Hartog, Wat vervelend om te horen dat u dagelijks wordt lastig gevallen per telefoon. Ik begrijp goed dat dat niet fijn is en vermoeiend is. Ik heb meteen even gekeken naar uw contract bij ons. Ik zie...

Status Opgelost
Datum 4 maart 2021

Een klant van Budget Energie ervaart overlast door frequent bellen, zelfs nadat het nummer is geblokkeerd. Ondanks het lidmaatschap blijft het bedrijf bellen, wat leidt tot frustratie bij de klant, die van plan is om na afloop van het contract over te stappen naar een andere leverancier.

Mijn Klacht:

Die knuppels bellen 80 keer per dag, terwijl ik hun nummer heb geblokkeerd. Ik ben al lid van hun, maar toch gewoon doorgaan.
Na afloop van contract stappen we weer over, want ik wordt schijtziek van die lui.
Mag lijden dat dheel die toko van hun afbrandt. Kunnen ze ook niet meer bellen.

Gewenste Oplossing:

Als ze stoppen met bellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Energie over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Energie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Energie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Budget Energie

Heeft op 05 maart 2021 om 08:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer den Hartog,

Wat vervelend om te horen dat u dagelijks wordt lastig gevallen per telefoon. Ik begrijp goed dat dat niet fijn is en vermoeiend is.

Ik heb meteen even gekeken naar uw contract bij ons. Ik zie dat deze nog tot eind 2022 loopt. Ik kan ook zien dat u geen e-mails naar ons heeft gestuurd waarin u een vraag stelt. Ook kunt u niet verlengen. Er is dus geen enkele reden waarom wij u zouden benaderen. Wij benaderen klanten alleen als zij een vraag hebben, zij kunnen verlengen of wij graag niet-klanten willen aanmelden. U bent echter al klant bij ons en alles loopt goed. Ook is het zo dat er altijd hetzelfde telefoonnummer wordt gebruikt.

Na het lezen van uw klacht vermoed ik dat u wordt benaderd door externe partijen. Dit zijn verkopers die u proberen over te halen een contract voor een andere maatschappij af te sluiten. Zij kunnen zich hierbij voordoen als een verkoper van Budget Energie. Ik wil u er graag op wijzen dat u een contract heeft die loopt tot in 2022. U zult dus door ons niet worden benaderd om een nieuw contract af te sluiten.

Ik kan u wel advies geven hoe om te gaan met deze externe partijen. U kunt vragen voor welke externe partner de verkoper werkt. Vervolgens kunt u zich beroepen op uw recht op verzet. Zij dienen het gesprek dan te beëindigen en u uit te schrijven van hun klantenbestand.

Ik vertrouw erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
Budget Energie Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door Lullo64
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie