Klacht: Ik kom niet in contact om vlucht om te boeken

Khaimribr op 23 december 2020 over air arabia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf air arabia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 23 december 2020

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn vlucht naar februari 2021 om te boeken vanwege een lockdown, maar ondervindt problemen met inloggen op de website van Air Arabia. Ondanks meerdere pogingen om telefonisch contact op te nemen en e-mails te sturen, heeft hij geen reactie ontvangen en is zijn vlucht van 22 december inmiddels verstreken.

Mijn Klacht:

Ik probeer al dagen lang mijn vlucht om te boeken naar februari 2021, vanwege de lockdown die door de minister president in december is afgekondigd. Vluchten naar Marokko moet je 72 uur van te voren wijzigen. Ik probeerde dit dagen van te voren, maar ik kan niet inloggen omdat ie zegt invalid nummer. Wat niet klopt. Bellen heeft ook geen nut omdat er opgehangen wordt of je staat wel een uur in de wacht zonder iemand te spreken. Het gevolg is dat mijn vlucht van 22 december nu geweest is en ik nog steeds geen contact met air arabia heb gehad. Heb ze ook gemaild.

Gewenste Oplossing:

Als er contact met mij wordt opgenomen en het bedrag van de boeking middels een voucher aan mij uitgekeerd wordt zodat ik een ander keer hiermee kan betalen
.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over air arabia

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over air arabia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Khaimribr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM