Klacht: Aanbieding

richard h op 27 november 2020 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 november 2020

Een klant van Dirk van den Broek ervaart problemen met het beschikbaar zijn van aanbiedingen. Volgens de klant zijn de producten vaak al binnen één dag uitverkocht, terwijl de aanbiedingen voor meerdere dagen zijn aangekondigd. Dit leidt tot ontevredenheid over de voorraad en levering van de aanbiedingen.

Mijn Klacht:

steeds als ik kom voir de aanbieding due bv 2 of 3 dagen duurt is het binnen 1 dag allles weg dus word ook niet meer geleverd ik vind het een slechte zaak

Gewenste Oplossing:

meer bestellen
Bij andere supermarkten is het beter geregeld

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door richard h
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer