Klacht: Corona DUS geen geld terug

Kucing op 08 oktober 2020 over TopTicketshop in de categorie Ticketbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Ticketbedrijven
Status Open
Datum 8 oktober 2020

Een klant van TopTicketshop heeft een klacht ingediend over de annulering van het concert van Jeff Lynnes ELO in de Ziggo Dome, dat een verjaardagscadeau was. Ondanks herhaalde verzoeken om een terugbetaling van meer dan 200 euro, ontving de klant alleen de optie om om te boeken, wat niet gewenst is. De klant voelt zich gedwongen door het beleid van het bedrijf en is ontevreden over de afhandeling van de situatie.

Mijn Klacht:

Concert van Jeff Lynnes ELO in de Ziggo Dome is afgelast en ook het doorschuiven van het concert was niet mogelijk (verjaardagscadeau voor mijn man).. Ik wil best de cultuursector helpen, echter het dwingende van Toptickets dat ik mijn geld niet terug krijg en dat dit volgens de wet is (???) daar ga ik van steigeren. Dus meerdere malen gevraagd om teruggave geld. Nu, na om de paar weken een mail gestuurd te hebben, kreeg ik een mail dat ik mag omboeken. MAAR DAT WIL IK NIET! En ook de 10% hoef ik niet. Al met al; ik ben dus meer dan 200 euro kwijt.

Gewenste Oplossing:

Geld waar ik recht op heb terugstorten.
Ik bepaal zelf wel wie ik steun en aan welk theater (en geen ticketshop).

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TopTicketshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TopTicketshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kucing
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM