Klacht: terugbetaling

Mevr. M.C.H. de Groot-Hartman op 03 september 2020 over Belvilla in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Belvilla
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 3 september 2020

Een klant heeft in mei een boeking bij Belvilla geannuleerd vanwege een gebroken pols en een operatie. Ondanks het verzoek om een terugbetaling in plaats van een voucher, heeft de klant geen voucher ontvangen en ook het geld van €294,73 niet teruggekregen. Herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail zijn niet beantwoord, en telefonisch contact is niet mogelijk.

Mijn Klacht:

ik heb in mei mijn boeking geannuleerd omdat ik gevallen mijn pols heb gebroken en ben geopereerd, kreeg bericht dat ik een voucher zou krijgen, ik heb terug gemaild dat ik graag mijn geld terug wil daar ik niet meer alleen op vakantie durf. ik heb nooit een voucher gekregen maar ook mijn geld niet terug het gaat om €294.73. Ik heb al vijf keer gemaild
, bellen kan je helemaal vergeten je komt er niet door. Ze laten gewoon niets horen

Gewenste Oplossing:

als ik mijn aanbetaling terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belvilla

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belvilla nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr. M.C.H. de Groot-Hartman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM