Klacht: Onbereikbaar, toegezegde voucher niet ontvangen

Guus Lars op 08 juli 2020 over Budgetair in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Budgetair
Status Open
Datum 8 juli 2020

Jo-Anne heeft aangegeven dat er een voucher geregeld zou worden voor een geannuleerde vlucht naar München tijdens de coronaperiode. Vier maanden later heeft de klager echter nog steeds niets ontvangen en is het bedrijf onbereikbaar. De klager vraagt zich af hoe het mogelijk is dat Budgetair geen communicatie biedt over deze situatie.

Mijn Klacht:

In corona tijd een vlucht naar munchen niet doorgegaan. Wij dachten jammer. Maar Jo-Anne klantenservice heeft aangegeven een voucher voor ons te regelen! Super! Tot op heden (4maanden later) niks gehoord, niks gekregen en onbereikbaar. Wat nu? Kan toch niet zo zijn dat als Budgetair iedereen doodzwijgt ze ermee wegkomen?

Gewenste Oplossing:

Voucher!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Budgetair

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Budgetair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Guus Lars
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM