Klacht: folderartikelen

Miekie79 op 07 juli 2020 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 7 juli 2020

Een klant van Kruidvat in Goor heeft herhaaldelijk de aanbiedingen uit de folder gemist, omdat deze al op maandag in de winkel beschikbaar zijn, terwijl de klant op dinsdag verwachtte dat ze pas beschikbaar zouden zijn. Deze situatie speelt al anderhalf jaar sinds de klant naar Goor is verhuisd.

Mijn Klacht:

Sinds 1,5 jaar geleden ben ik verhuisd naar Goor.
Ben altijd een trouwe klant van de kruitvat.
Maar bij de kruitvat in Goor heb ik al meerdere malen op dinsdag de aanbieding misgelopen uit de folder(omdat het blijkt dat ze het al maandag verkopen).

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik het fijn vinden als de folder op dinsdag ingaat het ook daarwerkelijk op dinsdag verkocht wordt.
Zodat de mensen niet voor niets voor de deur staan op de dinsdag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Miekie79
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM