Klacht: geen geld terug

elyazidi op 02 juli 2020 over air arabia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf air arabia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 2 juli 2020

Een klant heeft een probleem met Air Arabia omdat hun vlucht naar Marokko op 9 juli 2020 is geannuleerd vanwege een lockdown. Aangezien ze niet naar Marokko kunnen vliegen, willen ze ook hun terugvlucht op 28 juli annuleren, maar Air Arabia geeft aan dat dit niet mogelijk is.

Mijn Klacht:

we zouden 9-7-20 naar Marokko vliegen met transavia, deze is geanuleerd ivm lockdown in Marokko tm 10 -7-20

we vliegen terug op 28-7 via airarabia, omdat we niet heen gaan, kunnen we ook niet terug vliegen. maar airabia zegt.. dan hebben jullie pech. we vliegen wel op 28-7.. en NU???

Gewenste Oplossing:

wil me geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over air arabia

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over air arabia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door elyazidi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM