Klacht: Misleidend aanbieding zwitsal doekjes

HakiSou op 27 mei 2020 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 27 mei 2020

Een klant heeft een klacht ingediend over een aanbieding van Zwitsal babydoekjes bij Kruidvat. De klant merkte op dat de prijs van de aanbieding gelijk is aan de normale prijs voor een grotere verpakking, waardoor de aanbieding als misleidend wordt ervaren. De klant vindt het teleurstellend dat de aanbieding niet voordeliger is.

Mijn Klacht:

Beste,
Wilde vandaag via kruidvat.nl baby doekjes gaan bestellen. Zwitsal 12×65 en dat 1 plus 1 gratis (Prijs 33,00 euro! Ik dacht geweldige aanbieding. Maar helaas tevergeefs. De normale prijs voor 24×65 kom je op het zelfde prijs te recht als de aanbieding van Kruidvat. Vind dit heel jammer en misleidend. Aanbieding is in principe geen aanbieding.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als er echt kortingaanbieding zou zijn geweest. Als je de zwitseldoekjes via google op zoekt kom je op de zelfde prijsklasse. Dus GEEN aanbieding dit!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door HakiSou
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM