Klacht: Dronkaard geen toezicht in de trein

Nboeg op 25 april 2020 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 25 april 2020

Een reiziger ervaart overlast van een dronkaard in een vrijwel lege trein, waarbij geen conducteur aanwezig is om toezicht te houden. De reiziger merkt op dat er al weken geen conducteurs in de trein te zien zijn en dat de treinensprinters aan het eind van de middag en begin van de avond vervuild zijn. Dit leidt tot frustratie over de situatie.

Mijn Klacht:

Vandaag werd ik in de trein lastig gevallen door een dronkaard. De trein was vrijwel leeg en nergens was een conducteur te bekennen. Zie al weken geen conducteur meer in de trein. Ook niet iemand van de NS die door de wagons loopt. De treinensprinters zijn eind van de middagbegin van de avond ook erg bevuild.

Hier baal ik ontzettend van!

Dit was de sprinter van 18:23 vanaf Amsterdam Centraal richting Zwolle spoor 10b op zaterdag 25 april.

Mensen weten gewoon dat er geen conducteurs meer langs komen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer je weer een veilig gevoel kan hebben in de trein.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nboeg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten