Klacht: Ten Cate onderbroekjes

dayancaymen op 17 april 2020 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 17 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemiddag, in het reclamebladje staat nu voor de tweede keer, dat de onderbroekjes van Ten Cate in de aanbieding zijn, 2 voor 5,99.

Ben al verschillende keren in de winkel geweest en krijg steeds het antwoord, ze zijn niet geleverd, dat vind ik heel vervelend. Als dat 1 keer gebeurd oké, maar dit is al de tweede keer. Online zijn ze ook niet te bestellen. Wat kan U voor mij betekenen??
M.v.g. A.Kastelein

Gewenste Oplossing:

Niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Reactie van de melder van de klacht dayancaymen

6 jaren geleden - Ik wil ze graag opgestuurd hebben

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door dayancaymen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM