Klacht: Annuleren

Mevr. Dijksman op 04 februari 2020 over eDreams in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf eDreams
Status Open
Datum 4 februari 2020

Een klant heeft een vlucht geboekt via Transavia, maar ontdekte na betaling dat de boeking via eDreams is verlopen. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen met zowel Transavia als eDreams, heeft de klant geen antwoord ontvangen en verlangt nu naar een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Dacht dat ik via Transavia een vlucht had geboekt, maar toen ik betaal had via i deal bleek ik bij edreams terecht gekomen te zijn. Transavia geeft geen antwoord op de vraag hoe dit kan. Met edream hangen we nu al een half uur aan de lijn, maar we krijgen geen kontakt. Wil mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb en edreams wordt aangepakt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eDreams

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eDreams nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr. Dijksman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM