Klacht: Bijna Altijd te laat

NinaJansen74 op 15 januari 2020 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 januari 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Nina, Je geeft aan dat lijn 14 of lijn 114 op 15 januari jl. te laat bij halte Rijksweg was en dat dit regelmatig is voorgekomen. Het te laat zijn van een bus kan meerdere redenen hebben. Bijvoorbeeld onverwachte...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 15 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik stap altijd op bij de bushalte rijksweg garyp, en s’ochtends door de weeks is mijn bus soms wel 10 minuten te laat, ik moet dan een over stap Halen in leeuwarden. Ik hoor Daan 5 over aan te komen op station en mijn trein gaat 16 over en soms is mijn bus zooo erg te laat dat ik die overstap niet haal. Het gaat om bus 14 of 114.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn bus voort aan op tijd is s'ochtends.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 15 januari 2020 om 14:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Nina,

Je geeft aan dat lijn 14 of lijn 114 op 15 januari jl. te laat bij halte Rijksweg was en dat dit regelmatig is voorgekomen.

Het te laat zijn van een bus kan meerdere redenen hebben. Bijvoorbeeld onverwachte verkeersdrukte, een ongeval, een stremmingomleiding op de route, veel reizigers of een fout van onze chauffeur.

Je reactie hebben wij doorgestuurd naar de vestiging, waar deze verder wordt uitgezocht. Als blijkt dat het de fout van de chauffeur is, wordt hij of zij hierop aangesproken. De andere redenen zoals hierboven genoemd, liggen niet altijd in onze invloedsfeer. Wij bieden onze excuses aan voor het ervaren ongemak.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.comArrivaNederland of ons online contactformulier: http:bit.ly2wIz51S

Met vriendelijke groet,

Anita
Medewerker Arriva klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door NinaJansen74
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten