Klacht: Te laat vertrokken

Rajenna op 07 november 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 november 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Rajenna, Ik stuur je melding wat betreft het te laat vertrekken van de chauffeur door naar de verantwoordelijke manager met het verzoek dit met hem te bespreken. Excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Jill Arriva Klantenservice Medewerker

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 7 november 2019

Een reiziger heeft ervaren dat bus 10 van Arriva, die om 09:30 uur zou vertrekken vanuit busstation Gulpen, pas om 09:33 uur vertrok omdat de chauffeur later uit kantoor kwam. De reiziger vindt dit onprofessioneel en stoort zich aan het gebrek aan communicatie over de vertraging.

Mijn Klacht:

Ik zit in de bus van Arriva, bus 10 richting maastricht vanuit busstation Gulpen. Dezelfde chauffeur gaat in en uit de bus. Bus hoort om 09:30 uur te vertrekken, maar hij komt om 09:33 uur uit kantoor en rijdt net weg. Erg vervelend als chauffeurs dit geregeld doen! Zeker niet professioneel en al helemaal als ook niet aangegeven wordt de reden ervan.

Gewenste Oplossing:

Op tijd vertrekken !! Of personeel waarschuwen, beter opleiden, strengere sollicitatie procedures etc.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 07 november 2019 om 11:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Rajenna,

Ik stuur je melding wat betreft het te laat vertrekken van de chauffeur door naar de verantwoordelijke manager met het verzoek dit met hem te bespreken. Excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Jill
Arriva Klantenservice Medewerker

Alle klachten die gemeld zijn door Rajenna
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten