Klacht: Slechte tv en internetverbinding

Ziggo.nl op 04 november 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 november 2019

Een klant van Ziggo ervaart sinds werkzaamheden aan de buitenbekabeling een slechte internetverbinding en problemen met het tv-signaal, waarbij op meerdere zenders alleen geluid te horen is. Ondanks herhaalde verzoeken om hulp en het installeren van nieuwe bekabeling, blijft het probleem bestaan en biedt Ziggo alleen de optie om een betaalde monteur te sturen. De klant voelt zich niet serieus genomen door de klantenservice, die volgens hen niet gericht is op het oplossen van problemen.

Mijn Klacht:

Slechte internetverbinding sinds er buiten aan de bekabeling is gewerkt. Verder op meerdere zenders al jaren slecht of geen beeld.
Alleen geluid.
Boven elke dag een storings-melding op het kastje. En geen tv.
We hebben een nieuwe HDMI kabel geïnstalleerd en nieuwe bekabeling getrokken. Niks helpt.
Na telefonisch contact wil Ziggo het probleem niet oplossen. Ze zijn bereid een monteur te sturen die we dan zelf moeten betalen. In het verleden al 5x geweest. Niks opgelost.
Als wij opperen dan maar naar een andere provider op zoek te , vinden ze het jammer, maar daar blijft het bij.
Mensen bij klantenservice lijken getraind om af te schuiven i.p.v. op te lossen.
Wij hebben niet het goedkoopste abonnement!

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als we gewoon tv hebben. Boven en beneden, en als Wi-Fi weer naar behoren werkt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ziggo.nl
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie