Klacht: Monteurskosten

Sjoerd18 op 29 oktober 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De Humax mediabox werkte niet naar behoren.
Na telefonisch contact zou Ziggo GRATIS een monteur sturen, echter werd er deze maand 50 euro extra op het factuur verrekend.
Nadat de monteur was langs geweest was het probleem nog niet opgelost, hij heeft de kabels vervangen en instellingen aan de tv gewijzigd.
Omdat het probleem nog niet was opgelost heb ik nogmaals zelf contact opgenomen met Ziggo en een nieuwe Humax mediabox besteld en geïnstalleerd.
Ziggo heeft telefonisch toegekend de helft van het bedrag terug te storten, maar hier ben ik het niet mee eens omdat de monteur in mijn ogen een wanprestatie heeft geleverd door de Humax mediabox niet te vervangen

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas wanneer het volledige bedrag wordt terug betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sjoerd18
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie