Klacht: Tickets walibi fright night

Jiaaax op 11 oktober 2019 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 11 oktober 2019

Een klant heeft een kaartje voor Walibi Fright Night besteld via Kruidvat en ontving een verzilveringscode die niet werkte. Ondanks de betaling van 28,00 euro heeft de klant het kaartje niet ontvangen en is teleurgesteld over de service.

Mijn Klacht:

Heb dus walibi fright night kaartje besteld via kruidvat en had dus een verzilveringscode gekregen en die code werkte niet eens!! Heb dus 28,00 betaald voor een kaartje die ik niet heb gekregen. Waardeloos

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jiaaax
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM