Klacht: Uitnodigingen voor evenementen

e.rijk op 11 september 2019 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 11 september 2019

Er wordt geklaagd over het ontvangen van meerdere identieke uitnodigingen voor evenementen via Facebook, soms wel 2, 3 of zelfs 4 keer in de mailbox. Dit probleem begon met dubbele berichten en is recent verergerd, waarbij de tijd tussen de uitnodigingen steeds langer wordt. De afzenders zijn zich niet bewust van de herhaalde verzending.

Mijn Klacht:

Uitnodigingen voor evenementen ontvang ik de laatste tijd 2, 3, of zelfs 4 keer in mijn mailbox. Een paar weken geleden begon het met dubbele identieke berichten (waar enkele minuten tussen zaten), maar de laatste week is het aangegroeid tot 4 keer, en dan zit er steeds een uur tussen. De personen die mij de uitno stuurden weten van niets.

Gewenste Oplossing:

Als ik 1 x een evenement-melding krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM