Klacht: uitjeszegels werken niet

robertmoraal op 27 augustus 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 augustus 2019

Een klant heeft geprobeerd om met uitjeszegels kaartjes voor het Omniversum te kopen, maar ontving geen bevestiging van de betaling van 12,50 euro. Hierdoor kan de klant geen plaatsen reserveren en moet nu de volle prijs betalen, terwijl het bedrag van 12,50 euro verloren is gegaan. Tevens is er geen contactinformatie te vinden voor Albert Heijn uitjes.

Mijn Klacht:

Geprobeerd kaartjes voor het Omniversum te kopen(1 gratis). 12,50 eur betaald. Echter geen bevestiging gekregen waardoor ik geen plaatsen kan bestellen op de site van Omniversum. nu moet ik bij Omniversum de volle prijs betalen en ben ik 12,50 eur kwijt. Kan geen enkel contactadres vinden bij AH uitjes.

Gewenste Oplossing:

Teruggave van 12,50 plus ook de korting van 12,50 die ik ben misgelopen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer