Klacht: Onrijpe bananen

AH Foskea op 20 juli 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 20 juli 2019

Een klant van Albert Heijn heeft op 14 juli zes biologische bananen gekocht, maar ontdekte dat deze onrijp waren en niet te eten. Na een bezoek aan de winkel om te klagen, kreeg de klant slechts € 0,45 terug voor twee bananen, wat niet als een adequate oplossing werd ervaren. De klant suggereert dat er mogelijk meer klachten over dit product zijn ontvangen.

Mijn Klacht:

14 juli heb ik 6 biologische bananen gekocht, heb er een paar geprobeerd maar helaas ze zijn niet te eten – afgelopen week een paar dagen weg geweest-. Vanmiddag met 2 bananen naar de winkel gegaan om te klagen, de bananen werden gewogen en ik kon € 0,45 terug krijgen. Hiermee ging ik niet akkoord. Heb ze zelfs in een plastiek zak met appel gedaan zodat ze sneller rijp worden. Wellicht hebt u meer klachten ontvangen over dit product!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn klacht serieus genomen wordt en ik mijn geld terug krijg. Eventueel stuur ik u een foto van de overgebleven bananen!

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer