Klacht: Scannen van mijn id bewijs lukt niet

Ireen72 op 17 mei 2019 over DigiD in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DigiD
Categorie Overheid
Status Open
Datum 17 mei 2019

Een gebruiker ervaart problemen met de DigiD-app, waarbij de app vastloopt tijdens stap 4 van het scannen van een identiteitsbewijs. Ondanks het volgen van de instructies, zoals het verwijderen van de telefoon uit de hoes, lukt het niet om de identificatie te voltooien. Dit hindert de gebruiker in het toegang krijgen tot de berichtenbox van de overheid.

Mijn Klacht:

Ik doe alle stappen en bij stap 4 blijft de digid app hangen. Ihij zegt dat ik mijn telefoon uit hoes moet halen. Dat heb ik gedaan. Na verwoeste pogingen met xowrl paspoort als rijbewijs ben ik deze klacht gaan indienen. Irritant want ik kan hierdoor niet in mijn berichtenbox van de overheid.

Gewenste Oplossing:

Zodra ik een goedwerkende digid app heb. Dat is nieuw vroeger kon ik veel gemakkelijker inloggen zonder die app

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DigiD

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DigiD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ireen72
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM