Mijn Klacht:
Afgelopen zaterdag 13 april was ik samen met mijn man in u winkel in Hoogerheide.
De winkel zelf was een rotzooitje, er stond en lag veel voor de schappen waardoor je er bijna niet bij kon.
het was druk.
Bij de kassa aangekomen, stond er al een klein rijtje, twee kassa’s waren er open.
Bij een kassa was de kassarol op en de weekendhulp kon zo gauw achter de chaotische volle kassa geen kassarol vinden.
Iemand gebeld en de bedrijfsleidster kwam naar voren, haalde met een chagerijnig gezicht een rol ver achter uit het kastje vandaag en ging weer weg.
Helaas kreeg de jongen hem er niet goed in waarnaar hij haar weer op riep.
Zij kwam, gaf hem op zijn kop keek ons niet aan en verontschuldigde zich ook niet naar ons klanten toe.
Verweet alleen de weekendhulp van onzorgvuldig gedrag.
Alleen zij gaf onzorgvuldig gedrag, Zij had hem geduldig moeten uitleggen hoe het systeem werkt, zij had hem nooit in het bijzijn van ons een standje mogen geven.
Zij was niet klantvriendelijk, zij kan nog wel een workshop goed leidinggeven plus klantvriendelijk gebruiken.
Weekendhulpen kunnen nog niet alles weten zij moet hun begeleiden hierin,
Gelukkig reageerde de weekendhulp heel goed door rustig te blijven en gauw in de andere kassa waar ook geen rol meer in zat deze op gang te helpen en ons verder hielp want ja de rij was natuurlijk al aardig lang aan het worden
Gewenste Oplossing:
Wanneer zij hart heeft voor haar personeel, haar vriendelijkste gezicht opzet en zegt tegen de klanten, sorry mensen even een momentje, ik moet even helpen om een nieuwe kassarol erin te zetten.
En als alle klanten weg zijn hem dan goed en rustig uitleggen wat en hoe hij de volgende keer kan zien dat en zijn rol opraakt ( rode streep op het einde) en hoe hij deze dan kan vervangen. Dat is haar taak medewerkers goed opleiden zonder chagerijn


