Klacht: Niet op een vriendelijke manier geholpen

Mercedesim11 op 26 maart 2019 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 26 maart 2019

Een klant van Kruidvat op de Gedempte Gracht in Zaandam voelde zich niet vriendelijk behandeld door een medewerker tijdens een bezoek. De klant ervoer de reactie van de medewerker als onaardig en voelde zich niet welkom, wat leidde tot spijt over het bezoek aan de winkel.

Mijn Klacht:

Hallo Leden van Kruidvat Gedempte Gracht(Zaandam)

Mijn klacht is het volgende: ik was gister met mijn vrouw bij Kruidvat op de Gedempte Gracht. Wij voelde ons niet op een vriendelijke manier behandeld. Er was 1 personeel een Nederlandse Meisje ze was zo onaardig. Ik vraagde iets aan haar? Maar ze gaf niet zo op een vriendelijke manier antwoord tegenover mij(mijn vraag ging over actieproduct? Ik voelde me niet welkom. Ik heb zo spijt gekregen dat we naar dat Filiaal zijn gegaan. Nooit en nooit meer.

Gewenste Oplossing:

N.V.T

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM