Klacht: Puma schoenen te vroeg in de verkoop

ChristinaChibugtsjan op 13 maart 2019 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 13 maart 2019

Kruidvat heeft de Puma schoenen eerder dan gepland op de website geplaatst, waardoor ze op zaterdag al uitverkocht waren. Klanten waren teleurgesteld omdat de schoenen pas in de daaropvolgende folder zouden verschijnen, wat hen de kans ontnam om ze te bestellen. Dit heeft geleid tot frustratie bij veel klanten.

Mijn Klacht:

Kruidvat heeft de Puma schoenen te vroeg op de website gezet, waardoor alle schoenen op zaterdag al uitverkocht waren. Dit is natuurlijk niet erg netjes van Kruidvat. In die folder van die week erop, stonden ze pas in de folder. Mennsen hebben niet de mogelijkheid gehad ze te bestellen omdat Kruidvat de schoenen de zaterdag ervoor online gezet. Dit stelt veel klanten teleur en veel hebben het niet kunnen aanschaffen.. waaronder ik. Ik vind dit heel erg jammer!!!

Gewenste Oplossing:

Wat mij een goede oplossing lijkt, is dat Kruidvat de schoenen weer online zet, MET een datum van de verkoop.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM