Mijn Klacht:
Omdat ik geen baan meer heb en dus mijn lidmaatschap niet meer kan betalen, heb ik vandaag mijn abbonement oogezegd.
Ik ben lid vanaf 27-5-2017, maar heb per 1 november 2018 mijn abonnement gewijzigd omdat mijn dochter mee wílde gaan sporten.
De dame die ik toen aan de telefoon had, heeft mij gezegd dat dat géén probleem was.
Maar ipv dat het omgezet werd naar een ander abbonement, kom ik er nu achter dat er tóch een nieuw abbonement is afgesloten voor minimaal 12 maanden.
Ik heb dus verkeerde informatie gekregen, want deze vraag heb ik bewust gesteld, anders had ik het niet gewijzigd, nu zit ik zonder werk en moet ik tóch betalen tot november. Op deze manier kan ik óók rijk worden. De manier waarop ik vandaag aan de telefoon behandeld werd, vind ik óók niet netjes, ze houden zich aan de regeltjes en als ik niet betaal, gaat het naar een incasso bureau.
Ik vind dit een hele slechte zaak! Zorg dat er personeel op de klantenservice zit, die wél weten hoe het werkt en die géén verkeerde informatie geven!!! Ik ben zelfs bereid om de media hierin te betrekken!!!
Gewenste Oplossing:
Ik pen pas tevreden als dit opgelost en als er per vandaag een opzegtermijn van 30 dagen in acht genomeb word, zoals mij verteld is toen ik mijn abbonement wijzigde!!!

