Klacht: Abonnement

Veysel Kabar op 05 februari 2019 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Veysel, Bedankt voor je bericht. Vervelend dat er onduidelijkheid is ontstaan betreft jouw lidmaatschap. Ik heb direct het één en ander voor je nagekeken. In de administratie kan ik communicatie terugvinden van juli 2018. In deze betreffende e-mail hebben...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 5 februari 2019

Een klant heeft herhaaldelijk contact opgenomen met Basic Fit over het omzetten van een abonnement dat via Marktplaats was aangeschaft. Ondanks afspraken en communicatie met de oorspronkelijke abonnee, is het omzetten niet gelukt en heeft de klant besloten om het abonnement niet verder te volgen vanwege persoonlijke omstandigheden, waaronder een langdurige lekkage in huis. Het probleem is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte,

Ik heb inmiddels verschillende keren contact opgenomen met jullie over het abonnement van Basic Fit. In juni 2018 hebben wij via Marktplaats een afspraak gemaakt over het omzetten van een Basic Fit abonnement dat tot december geldig zou zijn. We hebben afgesproken op locatie Amersfoort. Het omzetten van het abonnement is uiteindelijk niet gelukt, hierover heb ik ook verschillende mailwisselingen met degene van wie het abonnement daadwerkelijk was, zij gaf telkens aan dat de kosten bij haar werden afgeschreven. We moesten Basic Fit telefonisch contacteren hierover en dat hebben we niet gedaan omdat we ervan af zagen. Wij hebben toen ook aangegeven bij haar dat we er vanaf zagen, dit kwam omdat wij een hele grote lekkage hadden thuis wat uiteindelijk maanden heeft geduurd. Wij hadden met alle verbouwingen geen energie en tijd om te sporten. We zijn dan ook nooit geweest.

De kosten werden opeens in augustus afgeschreven en dit merkte ik pas later op. Vervolgens heb ik met u gemaild met de vraag waarom het opeens wél is omgezet. Het antwoord hierop was dat ik eerder contact opgenomen zou hebben en dat mij toen werd verteld dat het abonnement niet beëindigd kan worden tot maart 2019. Dat contact is waarschijnlijk geweest met de daadwerkelijke eigenaar van het abonnement. Ik heb vervolgens verschillende keren contact opgenomen om aan te geven dat wij er nooit gebruik van hebben gemaakt en wegens de verbouwing ook geen gebruik van kunnen maken. Daarnaast hebben wij uiteindelijk gezegd dat we het niet meer wilden nadat het niet goed ging met het omzetten van het abonnement.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag dat het abonnement van ons naam afgehaald wordt. Wij hebben dit abonnement nooit aangegaan, het ging niet goed in de winkel van Basic Fit zelf en toen hebben we gezegd dat we er vanaf zagen. Dit gebeurde in juni en uiteindelijk is er vanaf augustus toch afgeschreven

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 14 februari 2019 om 15:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Veysel Kabar

Heeft op 14 februari 2019 om 16:08 geantwoord

Wij hebben hier afspraken over gemaakt in juni en later zagen we van de overname af. Zowel in juni als in juli werd er dan ook niets afgeschreven. In augustus begon de afschrijving, voor ons onverwachts.
Ik zal aangifte doen. Kunt u de incasso on hold zetten totdat we hier antwoord op hebben?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM