Klacht: Asociaal gedrag

Karabulut op 10 januari 2019 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf RET
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 10 januari 2019

Een passagier in tram 25 op 8 januari ervoer een conflict met de tramconducteur nadat hij de deur openhield voor een jongen die naar de tram rende. De conducteur reageerde boos en beschuldigde hem van asociaal gedrag, terwijl de tram stilstond bij de halte. Ondanks verzoeken van andere passagiers om de deur te openen, besloot de conducteur de passagier bij de volgende halte uit te laten stappen.

Mijn Klacht:

8 jan jl zat ik in tram 25 code 2021 halte walenburgerweg om 9.25 uur om stond de tram stil bij de halte. Ik zat helemaal voorin en hield de deur 4 seconden open voor een kind (scholier jongen van 15) die kwam aarennen voor de tram.

Vervolgens hoorde ik mevrouw de tram bestuurder tekeer gaan tegen mij. Ze gilde en noemde me asociaal en was enorm boos omdat ik de deur open hield voor die jongen.

Ik was zooo verbaasd!! En zei dat k iets menselijks deed. Vervolgens sprong het licht op rood en de bestuurder bleef praten schreeuwen tegen mij.

Terwijl wij voor rood licht maae bij de halte stil stonden kwam er een oude mevrouw kloppen en vagen of de deur open mocht. Maar de deur bleef dicht!!’
Ze reed door en riep meneer de conducteur naar voren en zei dat ik de volgende halte moet uitstappen!!

Ik ben uitgestapt omdat dat de halte was waar k moet zijn!

Gewenste Oplossing:

Respect tonen en mens zijn!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RET

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RET nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM