Klacht: verdwijnen van mijn voordeelurenabonnement

A.M. Roffel-Wienbelt op 07 november 2018 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 7 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onlangs maakte een oplettende, jonge conducteur mij attent op het feit dat ik goedkoper met mijn partner samen kon reizen omdat hij 40% korting krijgt. Ik was stomverbaasd omdat ik niet beter weet dan dat ik zelf een voordeelurenabonnement heb met 40% korting. Dit bleek dus niet het geval. Ik reis al jaren met een voordeelurenabonnement en nu is het verdwenen. Heb gebeld met ov-chipkaart en daar bleek dat mijn abonnement vorig jaar maart is geblokkeerd.Daar ik altijd 1e klas reis heb ik lange tijd te veel betaald en reis op saldo.De vrij reizen dagen kan ik wel gebruiken.Ik verzoek u dan ook dit voor mij uit te zoeken en het teveel betaalde bedrag aan mij te vergoeden.

Gewenste Oplossing:

Mijn gewenste oplossing is dat ik graag wil dat dit wordt uitgezocht en dat het teveel betaalde aan mij wordt terugbetaald. Bovendien is het belangrijk dat op mijn ov-chipkaart weer het voordeelurenabonnement wordt gezet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten