Klacht: Afspraak niet nakomen

aaerts27 op 11 oktober 2018 over Guidion in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Guidion has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Guidion
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 11 oktober 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over Guidion vanwege het niet nakomen van een afspraak voor een monteur. Na een vertraging van twee dagen werd de afspraak opnieuw uitgesteld, en de klant ontving slechts 45 minuten voor de geplande komst van de monteur een telefoontje. Bij navraag over de situatie kreeg de klant geen duidelijke antwoorden en werd er geen mogelijkheid geboden om met een afdelingmanager te spreken.

Mijn Klacht:

Afspraak gemaakt om zsm langs te komen. 2 dagen later konden ze pas een monteur inzetten. 45 minuten voordat de monteur zou langskomen heeft Guidion gebeld. Kon helaas niet opnemen. Gebeld waarom de monteur er nog niet is. Antwoord konden ze niet geven (monteur was verhinderd) en de afspraak wordt 6 dagen later ingepland. Guidion heeft aangegeven meerdere malen gebeld te hebben (is maar 1 keer geweest) Gevraagd om een afdelingmanager te woord te staan waarop het antwoord kwam: Hij is niet aanspreekbaar en kunnen verder niets doen.

Gewenste Oplossing:

Als Guidion normale klantenservice aan gaat bieden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guidion

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guidion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM