Klacht: KAARTHOUDERNUMMER WORDT AL VERZCHILLENDE ACTIE’S NIET AANVAARD

kikine op 07 september 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 7 september 2018

Een klant van Kruidvat ervaart problemen bij het invoeren van zijn extra kaartnummer, wat leidt tot meldingen van een onjuist nummer. Dit probleem doet zich voor bij verschillende acties, waardoor de klant niet kan deelnemen. Hij vraagt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Telkens ik mijn extra kaartnummer ingeeft krijg ik melding van onjuist nummer. Dit is reeds met elke actie het geval geweest niet enkel, voor de actie thuiskomen. Wat kan ik hieraan doen.
Want voor mij is het onmogelijk deel te nemen aan een actie. Graag oplossing hiervoor.
Dank

Gewenste Oplossing:

Als het probleem zal opgelost zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM