Klacht: Geen correcte afhandeling

familie Carli op 05 augustus 2018 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 augustus 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Familie Carli, We hebben op het forum geen reactie meer mogen ontvangen. Ik ga er dan ook vanuit dat jouw klacht in behandeling is genomen. Mocht je hier nog vragen over hebben neem dan weer contact met ons op....

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 5 augustus 2018

Een klant van ABN AMRO diende een klacht in over de onjuiste afhandeling van zijn spaarhypotheek. Ondanks tijdig contact met de adviseur en het indienen van benodigde documenten, werd de premie onterecht afgeschreven en bleef een correcte oplossing uit, zelfs na herhaaldelijk contact met de bank. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Per 01 juni 2018 expiratie premie spaarhypotheek.Reeds vanaf maart contact met adviseur en in meijuni afspraak gemaakt dat deel van de spaarhypotheek zou worden afgelost en ook een prive-lening en dat een hypotheek voor ad.€ 10000,00 zo worden geopend en het bedrag zou worden gestort op privé-rekening.Dit alles zou per 1 juli 2018 ingaan.Ook alle stukken door ons tijdig getekend en door adviseur van de bank door gegeven aan de administratie.Helaas heeft de administratie de hele premie afgeschreven op de spaar hypotheek en was voor hun de kous af.Wij hebben vanaf 1 juli steeds contact gehad met de adviseur en zelfs de helpdesk gebeld maar tot op heden 22 juli nog steeds niet correct afgehandeld.Wel al kosten in rekening gekregen voor advies en afhandeling.Er is helaas nog steeds niet correct afgehandeld.
Wij kunnen nog steeds niet begrijpen dat die administratie zo lang werk nodig heeft om deze fout van hun te herstellen.De adviseur heeft ook al een klacht namens ons gemaakt maar tot op heden nog geen contact geweest van hun klachtenmanagement.Wij zijn echt radeloos

Gewenste Oplossing:

Dat wij als klant van hun(al meer dan 40 jaar) eens correct worden behandeld en dat zij eens erkennen dat zij de fout z.s.m. eens afhandelen en niet bijna een maand nodig hebben.Wel de kosten al laten betalen maar geen correcte afhandeling doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Beste Familie Carli, Wat vervelend dat het allemaal zo moeizaam gaat met de afhandeling van de Spaarhypotheek. Ik kan me goed voorstellen dat je hier snel meer duidelijkheid over wilt. Inmiddels heb ik contact opgenomen met de adviseur bij wie deze klacht loopt. Ik heb hem verzocht z.s.m. contact met je op te nemen over een status-update. Uiteraard hoop ik dat alles snel hersteld is. Mocht je nog vragen hebben, dan hoor ik het graag. Met vriendelijke groet, Philippine Rietveld ABN AMRO Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 06 augustus 2018 om 10:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Familie Carli,

We hebben op het forum geen reactie meer mogen ontvangen.
Ik ga er dan ook vanuit dat jouw klacht in behandeling is genomen.
Mocht je hier nog vragen over hebben neem dan weer contact met ons op.
Dit kan altijd via: 0900 0024 of via alle Social Media kanalen onder andere Whatsapp via: 0613660024.

Ik sluit hierbij jouw klacht op het forum.
Bij vragen horen we deze graag!

Met vriendelijke groeten,

Bas
ABN AMRO Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM