Mijn Klacht:
Vanochtend rond 10.00 uur naar mijn buurtwinkel AH in Hellevoetsluis geweest om de bijzonder mooie dagaanbieding: Edet Economy Toiletpapier 16 rollen voor eur. 3,00 te halen. Voor deze actie gold: op op.
Helaas was de geleverde voorraad al uitverkocht wat ook het geval was bij de grote AH. Navraag bij het winkelpersoneel leerde mij dat er zo weinig geleverd was dat slechts een beperkt aantal cliënten had kunnen profiteren van deze extra aanbieding. Niet alleen frustrerend voor mij als trouwe klant maar zeker ook voor het winkelpersoneel dat constant een soort van excuses moet aanbieden.
Gewenste Oplossing:
Het zou fijn zijn als Albert Heijn als compensatie een tegoedbon zou aanbieden die gebruikt kan worden zodra de voorraad weer is aangevuld . Persoonlijk zou ik dan minder geneigd zijn om dit soort aanbiedingen als fake nieuws op te vatten en de geloofwaardigheid van AH in twijfel trekken


