Klacht: Onterechte rekening

WaardelozeVodafone op 17 mei 2018 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 17 mei 2018

Een klant van Vodafone ervaart problemen met onterechte rekeningen en spookfacturen, zowel tijdens als na het beëindigen van zijn abonnement. Ondanks dat hij zijn abonnement heeft opgezegd vanwege slecht bereik en alle toestelkosten heeft betaald, ontvangt hij nu onverwacht afkoopkosten die hij niet begrijpt. Eerdere klachten over deze kwestie hebben geleid tot een verzoek om meer dan €500 te betalen, wat de klant weigert.

Mijn Klacht:

Ik begin nu een beetje doodziek te worden van Vodafone, tijdens mijn abonnement kreeg ik al spookfacturen toegestuurd die nergens op sloegen, sinds ik het abonnement heb beeindigd is het nog erger geworden. Mijn abonnement heb ik inmiddels beeindigd omdat er slecht bereik was, dit zou zonder extra kosten zijn, alleen de toestelkosten zouden betaald moeten worden. De toestelkosten zijn via ideal betaald al een hele lange tijd geleden, maar nu moet ik opeens ook afkoop kosten van mijn abonnement betalen? Waar zij die vandaag hebben gehaald weten ze alleen bij Vodafone. Ik heb hier eerder bij hun een klacht over ingediend, daaruit is gekomen dat ik teveel gecrediteerd heb gekregen, en nu het verzoek of ik bijmekaar meer dan €500 aan vodafone wil betalen. Nou, ik ga helemaal niks betalen, meest waardeloze provider. Onderstaand het bericht van vodafone.

Onze excuses voor het ongemak! Wij hebben het e.e.a. voor u uitgezocht en kunnen zien dat u teveel ontvangen bedrag heeft terug gekregen. U had een factuur ontvangen van €264 van de toestelkosten. U krijgt een eind factuur van €231,05 voor de resterende abonnementskosten. Deze had niet in rekening gebracht mogen worden. Bij het uitzoeken is gebleken dat de klantenservice u een bedrag heeft gecrediteerd van in totaal €562,73. Dit wil zeggen dat u een teveel ontvangen bedrag heeft gekregen. Wij hebben dit rechtgetrokken om het verschil van het teveel ontvangen bedrag opnieuw in rekening te brengen, dit gaat nog eenmalig een bedrag worden van €331,68.

Gewenste Oplossing:

Dan Vodafone eindelijk hun fouten gaat recht trekken, en met alleen excuses neem ik geen genoegen, dit heeft nu veels te lang geduurd

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie