Klacht: bonusaanbieding niet leverbaar

Saskia van Buuren op 27 april 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

in de reclame folder van week 17 word er vermeld dat er shirts en shorts van NIKE in de bonus zijn. Helaas en slim in kleine letters vermeld dat dit artikel niet in elk filiaal te verkrijgen is. Oke, kan zijn , maar in heel Utrecht centrum is er niks geleverd zeker. Mijn filiaal op de Vondellaan in Utrecht heeft verscheidene filialen in de buurt gebeld, maar zelfs de AH XL in Overvecht hadden niets binnen gekregen. En dan is het op een Dinsdag!!!
Ik kom elke dag bij AH en ben nu als vaste klant best boos en teleurgesteld in jullie Concern. Dat er niet veel is oke, maar verdeel het dan goed of koop niet in als je niet goed kan leveren!

Gewenste Oplossing:

Als aanbod van bonusproducten beter verdeeld worden per filiaal.

Ik zou het erg waarderen als jullie misschien nog ergens 2 shorts in maat XL zouden kunnen leveren aan mij .( in blauw en zwart)
Aan mijn filiaal ligt het niet, die hebben echt hun best gedaan voor hun vaste klant!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer