Klacht: Maaiveldvernielers

[email protected] op 09 april 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Regelmatig rijden de bestelauto’s door het grasveld bij Gouden Leeuw in Amsterdam zuid-oost. Zaterdag 7 april was het weer het geval. Het kenteken van de auto begon met VZ074
Ik weet niet of zij een vergunning hebben om op het maaiveldniveau te mogen rijden, maar het is een fietspad ! Afleveringen dienen vanaf de garage te gebeuren, en dat heb ik gelukkig ook vaak genoeg gezien.

Gewenste Oplossing:

Als de afleveringen vanaf de ingang van de garage gebeuren, daar zijn ook speciale los en laadplaatsen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer