Klacht: Niet leveren van de reis, onbereikbaar voor informatie en andere vragen

Wil1966 op 04 april 2018 over Jisells in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jisells
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 4 april 2018

Een klant heeft een reis naar Toscane geboekt voor september 2017, die werd verplaatst naar maart 2018 met de belofte dat deze gegarandeerd doorging. Sindsdien heeft de klant geen communicatie ontvangen, zijn e-mails niet aangekomen, en wordt er niet gereageerd op telefoontjes en vragen via het contactformulier, wat leidt tot beschuldigingen van oplichting.

Mijn Klacht:

Wij hadden voor September 2017 een reis naar Toscane geboekt. Deze werd verschoven naar Maart 2018 met de mededeling dat deze gegarandeerd door ging. Wij hebben niets meer gehoord. De mails komen niet aan, op telefoontjes word niet gereageerd en contactformuliervragen niet beantwoord. Dit is pure oplichting.

Gewenste Oplossing:

Als wij ons geld terug hebben en de verkoop van reizen via het internet stopt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jisells

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jisells nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM