Klacht: lamsvlees

v d toorn op 03 april 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 april 2018

Een klant heeft klachten geuit over het ontbreken van lamsvlees bij Albert Heijn in Den Haag. Ondanks de reclame voor het product, was het vlees niet beschikbaar en kreeg de klant te horen dat het mogelijk de volgende dag geleverd zou worden. De klant vindt dat medewerkers beter geïnformeerd moeten zijn om onnodige bezoeken te voorkomen.

Mijn Klacht:

ben vanmorgen naar ah op de stede den haag geweest er was geen lamsvlees er werd gezegd misschien morgen dus ik naar de stede misschien hebben ze het daar wel maar deze mede werker zei het is niet leverbaar ik vind dat als er reclame word gemaakt moet het er ook zijn zo niet laat de medewerkers er dan van op de hoogte zijn zo dat ik niet voor niets op pat ga hoogachtend babs

Gewenste Oplossing:

dat ik goed word voor gelicht

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer