Mijn Klacht:
Na wegwerkzaamheden pal voor mijn huis zijn er scheuren in badkamertegels ontstaan en is mijn kelder lek. Oorzaak is het aftrillen van de weg met enorme trilmachines.
Volgens de wegenbouwer moet de schade bij mijn eigen verzekering worden geclaimt.
Ik heb dit gemeld bij ABN-Amro en kreeg de opdracht om een bouwbureau een taxatie te laten maken en dit op te sturen.
Na twee weken werd de claim afgewezen omdat de verzekering geen schade dekt die ontstaan is door grondwater of wordt veroorzaakt door grondverschuiving of verzakking. (zie bijlage)
Ik heb hierop gereageerd en aangegeven dat het grondwater in de kelder niet de oorzaak is maar een gevolg van de schade. De schade is door trillingen bij wegwerkzaamheden veroorzaakt.
De overbuurman, verzekerd bij Interpolis, heeft alle schade vergoed gekregen en alles is nu netjes hersteld.
Helaas wordt er op mijn schrijven richting ABN-Amro niet meer gereageerd.
Gewenste Oplossing:
Bevredigend antwoord/oplossing

