Klacht: Behandeling

Willem De Ridder op 20 februari 2018 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 maart 2018
Reactie van het bedrijf:

Vanuit ABN AMRO Webcare hebben we de klacht op 21 februari in behandeling genomen en is er telefonisch contact met de klant geweest. Naar aanleiding van het gesprek is er een officiële klacht ingediend. Vanuit de klachtenafdeling is er ook...

Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 20 februari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het helpt geen fluit om te klagen wordt toch niet behandeld

Gewenste Oplossing:

ABN AMRO moet komen met oplossingen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Beste Willem, Jammer dat je het gevoel hebt dat het niets helpt om een klacht in te dienen en deze niet zou worden behandeld. Maar wat is er precies aan de hand? Dan kijk ik of ik een oplossing kan bieden. Met vriendelijke groet, ABN AMRO Webcare Mw. E. Van der Molen

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Ik heb enkele weken geleden voor een gesloten kantoor in Leiderdorp gestaan. Te gek voor woorden om zo'n kantoor te sluiten, zeker als je zoals ik een aantal maanden daarvoor nog om je mening gevraagd wordt betreffende dit kantoor. Goed bewuste dag voor een gesloten kantoor, naar de pin automaat Winkel hof, welke op een vervelende plek hangt. Daar aangekomen werkt de pin automaat niet, helaas al enkele dagen. In de stromende regen door naar de Leyhof waar een pin automaat hangt tegen de gevel van Hoogvliet supermarkten wederom op een onmogelijke plek. Als je daar op het trottoir staat wordt je aangereden door parkerende auto's. Kortom drijfnat intussen geld geprint. Dan belt onze dochter welke rolstoel gebonden is die kan niet pinnen de pin automaat Winkel hof buiten gebruik en degene bij Hoogvliet kun je met een rolstoel helemaal niet bij komen. Intussen is mijn agressie tegen ABN /AMRO ZO hoog opgelopen dat de overweging loopt om naar een bank over te stappen welke er wel voor de klanten is. Leiderdorp met zijn regio functie hadden jullie nooit mogen sluiten, zoals ook jullie regio manager zei, hier is niet over nagedacht. En dan nog het indienen van een klacht waar tweemaal beloofd wordt dat er terug gebeld gaat worden, wat dus ook niet gebeurd, voor ons is de maat wel een beet je vol.

Bericht van

8 jaren geleden - Beste Willem, Fijn dat we elkaar inmiddels telefonisch hebben gesproken. Zoals aangegeven heb ik een officiële klacht ingediend en wordt er vanuit onze klachtenafdeling z.s.m. contact opgenomen. Met vriendelijke groet, ABN AMRO Webcare Mw. E. Van der Molen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 14 maart 2018 om 08:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vanuit ABN AMRO Webcare hebben we de klacht op 21 februari in behandeling genomen en is er telefonisch contact met de klant geweest. Naar aanleiding van het gesprek is er een officiële klacht ingediend.

Vanuit de klachtenafdeling is er ook opnieuw telefonisch contact geweest om de situatie te bespreken over de sluiting van de kantoren en de locatie van bepaalde geldautomaten.

Wat betreft de locatie van de geldautomaten loopt binnen ABN AMRO een onderzoek om na te gaan of de geldautomaten verplaatst gaan worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM