Mijn Klacht:
Door priveomstandigheden heb ik de afspraak met Techem gemist op 17 januari. Vandaag bel ik terug om opnieuw een afspraak te maken, krijg ik een heel onvriendelijke man aan de lijn. Ik geef aan dat ik druk ben en dagelijks van 9 tot 5 werk, en vraag of het over 2 weken kan. Krijg ik te horen “mevrouw ik zeg net dat op aanstaande maandag 5 februari de eerstvolgende afspraak ingepland kan worden, waarop ik herhaal “op deze datum kan ik helaas niet vrij nemen van mijn werk en vraag nogmaals of het over 2 weken kan”. Wordt er tegen mij gezegt nee over 2 weken kan het niet het is of aankomende maandag of niet. Waarop ik vraag “is deze datum de enige mogelijkheid wanneer jullie kunnen langskomen?” Man zegt daarop “ja is de enige mogelijkheid.”
Zo hoor je niet met klanten om te gaan die een nieuwe afspraak willen inplannen en aangeven wanneer ze wel thuis zijn zodat jullie niet weer voor niks aan de deur staan!!!!
Ook word er mij nu pas vertelt dat er iets kapot is in de badkamer (wat is er ook niet gezegt werd heel vaag over gedaan). Vind het niet normaal dat ik niet op de hoogte gesteld ben van de situatie!
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag teruggebelt worden om een afspraak over 2 weken alsnog in te plannen.
Wil er ook nog even bij vermelden dat ik niet wist van jullie bestaan en dat ik naar mijn weten nooit contract heb afgesloten bij Techem.....?

