Klacht: Onbereikbaar, klantonvriendelijk

Roderik_Fiber op 04 januari 2018 over Fiber Nederland in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Keller, Hartelijk dank voor uw bericht. U geeft aan dat u facturen ontvangt maar nog geen diensten. Dit is uiteraard niet de bedoeling! Wij hebben in uw dossier gezien dat er een verkeerde communicatie is geweest. Excuses hiervoor!...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 4 januari 2018

Een klant van Fiber Nederland ervaart problemen met de dienstverlening, omdat er nog geen aansluiting is geleverd, terwijl er al facturen worden gestuurd. De klant vindt de communicatie met Fiber onacceptabel, met lange wachttijden en trage reacties via WhatsApp, en voelt zich gedwongen zelf contact op te nemen met de netwerkbeheerder om de situatie op te lossen.

Mijn Klacht:

Er is nog niks geleverd en Fiber stuurt al facturen. Zij krijgen van de netwerkbeheerder door dat er een aansluiting zou moeten zijn.
Die informatie klopt niet. En daar houdt het voor Fiber bij op, niks navragen bij de netwerkbeheerder of daadwerkelijk nakijken of enige vorm van service.
Nee, ik, als klant/eindgebruiker moet zelf uitzoeken hoe een glasvezelnetwerk in mekaar steekt, contact zoeken met een netwerkbeheerder of mijnaansluiting.nl en vervolgens in een doolhof van onderaannemers terecht komen. Ondertussen stuurt Fiber facturen. De \”netwerkbeheerder\” komt 21 januari pas eens een keertje kijken.
Wil je Fiber erover spreken dan lukt dat niet. Constant zitten er 10 tot 15 man in de wacht. En via WhatsApp is hun reactie ook belachelijk traag (duurt 1 dag) en ronduit klantonvriendelijk.

Gewenste Oplossing:

Dat de factuur gewoon ingaat wanneer er een werkend glasvezelaansluitpunt is in de woning en dat daar normale bemiddeling bij is en een bereikbaarheid die normaal is in het jaar 2018 en niet het niveau heeft van bijvoorbeeld UPC in 2005.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fiber Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fiber Nederland in behandeling genomen

Bericht van Fiber Nederland

8 jaren geleden - Geachte heer Keller, Hartelijk dank voor uw bericht. U geeft aan dat u facturen ontvangt maar nog geen diensten. Dit is uiteraard niet de bedoeling! Wij hebben in uw dossier gezien dat er een verkeerde communicatie is geweest. Excuses hiervoor! Hierdoor is uw order geactiveerd waardoor u facturen ontvangt. Wij zullen dit zo snel mogelijk recht zetten in het systeem. Hiervoor hebben we al een melding gedaan. Wij zullen uiteraard de bedragen crediteren zodra dit probleem is opgelost. Wij hopen op uw medewerking. Indien er nog vragen zijn horen wij dat graag. Met vriendelijke groet, Fiber Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fiber Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fiber Nederland

Heeft op 10 januari 2018 om 12:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Keller,
Hartelijk dank voor uw bericht. U geeft aan dat u facturen ontvangt maar nog geen diensten. Dit is uiteraard niet de bedoeling!
Wij hebben in uw dossier gezien dat er een verkeerde communicatie is geweest. Excuses hiervoor!
Hierdoor is uw order geactiveerd waardoor u facturen ontvangt. Wij zullen dit zo snel mogelijk recht zetten in het systeem. Hiervoor hebben we al een melding gedaan. Wij zullen uiteraard de bedragen crediteren zodra dit probleem is opgelost. Wij hopen op uw medewerking.
Indien er nog vragen zijn horen wij dat graag.
Met vriendelijke groet,
Fiber Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie