Klacht: Kassa’s bodegraven

Wilikniet7 op 11 december 2017 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 11 december 2017

Een klant van HEMA in Bodegraven uit zijn onvrede over de recente veranderingen in de winkelindeling, waarbij een rek met verkoopbare spullen tussen de kassa's is geplaatst. Dit heeft geleid tot een verminderde doorstroming en verwarring, vooral voor klanten met een rollator of kinderwagen. Daarnaast zijn er zorgen over het verdwijnen van bepaalde producten en de duurzaamheid van de verpakking, wat het enthousiasme van oudere klanten heeft verminderd.

Mijn Klacht:

Sinds de vernieuwing van de Hema is tussen de twee kassa’s een rek met verkoopbare spullen geplaatst waardoor de doorstroming en verwarring ontzettend is toegenomen, zekervoor de rollator,kinderwagenklanten. Dat zijn juist de beste en meeste klanten. Ook de gangpaden staan vol met zooi!
Div. Produkten die ik er altijd kocht zijn niet meer te verkrijgen.
B.v. De fuch. Nu alleen in blikken, voorheen in een cellofoonzakje. Dus dat is niet duurzaam.
Zo nog meer . Ik schrijf dit ook namens een aantal andere ouderen!
Dit zijn allemaal klanten die niet op internet kopen en voorheen erg blij waren met de Hema. Het enthousiasme is afgenomen. Doe hier iets aan.

Gewenste Oplossing:

Toegankelijkheid. Doorstroming bij de kassa. Ligt niet aan personeel , dat zeer vriendelijk is. Alle producten weer geleverd worden, zoals de reinigingsdoekjes en hygienedoekjes en zo meer. Ik kan geen foto maken i.v.m. Mijn beperking.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Gewoon de bak bij de kassa weghalen. Groot probleem opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM