Klacht: na 40 dagen nog steeds geen wijzigingen aan onze voorwaarden

jurgen5 op 21 oktober 2017 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 21 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

beste, op 10-09-2017 om 17:07:46 sturen wij een mail om onze voorwaarden op booking.com aan te passen ,namelijk dat de waarborg enkel per bankoverschrijving kan gebeuren(geen grote aanpassingen vermoed ik ???) nu 42 dagen later is dit nog steeds niet aangepast met als gevolg probleem met een klant ivm waarborg . mvg jurgen

Gewenste Oplossing:

wij zijn tevreden als die paar woordjes, DE WAARBORG ENKEL MET BANKOVERSCHRIJVING BETAALD KAN WORDEN op onze pagina bij booking.com verschijnen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM