Klacht: Personel van Vodafone

Ender bahtir op 12 september 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 12 september 2017

Een klant van Vodafone heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar ontvangt al drie weken geen reactie op zijn klacht. Hij stelt dat een medewerker van Vodafone zijn telefoon heeft geblokkeerd zonder zijn toestemming, wat volgens hem niet toegestaan is.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is telefoon geblokkeerd van medewerker van Vodafone Vodafone Ik heb 10 keer gebeld Ik heb ook klacht voor meneer ingevuld via de e-mail van Vodafone al 3 weken lang hebben ze niet teruggebeld Vodafone medewerker kan mijn telefoon niet blokkeren zonder mijn toestemming

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag goede oplossing van Vodafone., als ik niet gebeld wordt ga ik stoppen met Vodafone.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie