Klacht: Opzeggen onterechte bestelling

Marcovanivana op 09 juni 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 9 juni 2017

Een klant van Vodafone ervaart problemen met het annuleren van een toestelverlenging, die onterecht is verzonden ondanks herhaalde verzoeken om annulering. Daarnaast heeft de klant al sinds juni problemen met het verkrijgen van dubbele data in verband met Ziggo en voelt zich gefrustreerd door de gebrekkige klantenservice. Na 30 jaar trouwe klant te zijn, wil de klant geen zaken meer doen met Vodafone.

Mijn Klacht:

Het gaat om het volgende. Hieronder al eerder een klacht neergezet maar dat ter zijde. We zijn nu al 2 weken bezig om een toetsel te verlengen. Echter kon het niet door de bkr komen en moesten wij deze anuleren, zo gedaan. Na 1000 x klantenservice bellen. Nu blijkt dat die niet geanuleerd is maar alsnog verzonden. Echter willen wij niks meer met Vodafone te maken hebben. We bellen al sinds 1 juni om de dubbele data ivm ziggo. Ook hier worden wij van het kastje naar het muurtje gestuurd en hebben wij tot op heden nog niks.

Onze bestelling moeten we via een ander nummer anluleren alleen zeggen zei weer dat dit niet mogelijk is. Vodafone wij willen er van af! Jullie blij en wij blij. Na 30 jaar trouwe klant zijn wij het zat om van het kastje naar het muurtje gestuud te worden!

Wij hebben meerdere malen gevraagd om bevestigingen van annuleringen. Ook dit zonder resultaat. We begrepen van Vodafone dat dat onze gesprekken worden opgenomen en dat we deze eventueel kunnen meenemen bij de rechtsbijstand.

Wij willen geen verlenging meer! Als je ten eerste 100 x moet bellen om uberhaupt te kunnen verlenen en dan nog al dat gezeur.

Graag annuleren! Hopen dat het op deze manier enigzins wat opleverd.

Mvg Marco van meurs

Gewenste Oplossing:

Opzeggen verlenging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie