Klacht: Bezorging reclamen folders

Dongencor op 30 mei 2017 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 juni 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Dongen, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het erg vervelend dat de verspreiding van het Spotta folderpakket een aantal keer te wensen heeft overgelaten. Onze welgemeende excuses daarvoor; wij waarderen het dat u ons informeert zodat wij...

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 30 mei 2017

Een bewoner van de Kruisbergseweg in Wijchen meldt dat de gehele straat al acht weken geen reclamefolders ontvangt. Ondanks herhaalde meldingen aan Spotta heeft de klager geen reactie of actie van het bedrijf ontvangen.

Mijn Klacht:

Het hele straat Kruisbergseweg 6601DC Wijchen krijgt sinds 8 weken geen reclame folders meer. Ik weet niet wie ze verspreid.
Al diverse malen aan Spotta gemeld echter geen reactie en actie.

Gewenste Oplossing:

Als folders weer bezorgt worden

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Nog steeds geen folders bezorgt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 09 juni 2017 om 12:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Dongen,

Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het erg vervelend dat de verspreiding van het Spotta folderpakket een aantal keer te wensen heeft overgelaten. Onze welgemeende excuses daarvoor; wij waarderen het dat u ons informeert zodat wij aan verbetering kunnen werken.

Wij hebben de bezorgerscoördinator in uw wijk opnieuw geïnformeerd en een aantal maatregelen doorgevoerd die ervoor moeten zorgen dat dit in de toekomst niet meer voorkomt. Wij vertrouwen erop dat u in de toekomst het folderpakket weer gewoon op maandag of dinsdag in uw brievenbus ontvangt.

Voor alle folders online kunt u ook op Spotta.nl kijken of de Spotta app downloaden voor uw tablet en/of smartphone. Daar vindt u de laatste folders van alle populaire winkels in Nederland. U zoekt – en vindt – voordeeltjes handig op productnaam of categorie. Zoeken per winkel kan natuurlijk ook, landelijk en bij u in de buurt.

Heeft u nog vragen, opmerkingen of suggesties? Of ontvangt u het Spotta folderpakket in de toekomst nog een keer niet of niet op de juiste manier? Laat het ons weten via Spotta.nl/klantenservice.

Met vriendelijke groet, Spotta Klantenservice

Dongencor

Heeft op 21 juni 2017 om 11:22 geantwoord

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Een week bezorgt. Afgelopen week weer geen folders ontvangen.

Bericht van Spotta

8 jaren geleden - Geachte heer Dongen, Bedankt voor uw reactie. Wij vinden het vervelend dat de folderbezorging nog steeds niet naar wens verloopt. Wij danken u nogmaals dat u de moeite heeft genomen ons hierop te attenderen. Wij betreuren het feit dat wij niet die prestatie hebben geleverd die u van ons mag verwachten. Met vriendelijke groet, Spotta Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM