Klacht: Cartridge

10tje10 op 19 april 2017 over HP in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HP
Status Open
Datum 19 april 2017

Een klant heeft een HP 301XL kleurcartridge aangeschaft voor €25,95, maar constateert dat deze na ongeveer 30 afdrukken leeg is. De klant is ontevreden en suggereert dat het voordeliger zou zijn om een nieuwe printer aan te schaffen in plaats van deze cartridge te gebruiken.

Mijn Klacht:

Cartridge 301xl kleur gekocht a25,95 €
Maar oké erin en gaan nou eerst helemaal niks en nu 30 printjes verder leeg je kan beter een nieuwe printer halen want hier loop je opleeg

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe volle!!! Catridge waar ik voor betaal

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HP

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM